Atrakcje dodatkowe

Zobacz co jeszcze posiadamy w swojej ofercie!

Nasze imprezy integracyjne charakteryzuje przede wszystkim wysoki standard obsługi oraz sprzęt najlepszej jakości. Zależy nam aby dostarczyć jak najwyższą dawkę adrenaliny i pozytywnych emocji podczas trwania imprezy. Dodatkowo serwujemy włanoręcznie przygotowane dania, które są świeże i pyszne. Gwarantujemy, że nikt nie wróci do domu  nieusatysfakcjonowany!


Jesteśmy firmą, która jako jedyna w Polsce posiada gigantyczną pneumatyczną poduszkę, pozwalającą na oddwawanie skoków z wysokości nawet 12 metrów! Jest to jedna z naszych flagowych atrakcji extreme, ciesząca się bardzo dużą popularnaścią na rynku eventów firmowych. Skoki na poduchę oddawane są ze specjalnej wieży, która umożliwia dostosowywanie wysokości do poziomu i wieku uczestników.

Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnej profesji i stylu życia. Jest to atrakcja, w której kobiety i mężczyźni rywalizują na równi, a wiek nie odgrywa żadnej roli. Inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie siła, prędkość, czy zwinność są kluczowymi czynnikami sukcesu. Gra w paintballa doskonale sprawdza się przy organizacji eventów firmowych, a także jest świetnym dodatkiem do różnich imprez okolicznaściowych.

Masz ochote usiąć za kierownicą prawdziwego samochodu terenowego,  poczuć emocje i adrenalinę jaka towarzyszy zmaganiom podczas off roadu? Skontaktuj się z nami, a spełnimy Twoje marzenie! Posiadamy nowoczesną flotę, której nie straszne są żadne warunki i bez problemu pokonasz  wszystkie bezdroża. Przekonaj się sam czy off road jest właśnie dla Ciebie!

Nasza firma posiada w swoim asortymencie bardzo bogaty wachlarz atrakcji wodnych. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych lądowych imprez, która doskonale sprawdza się w upalne letnie dni. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku eventów firmowych, w swoich wodnych scenariuszach posiadamy zarówno elementy ekstremalne jak i bardziej rekreacyjne urządzenia.

Atrakcje dmuchane wykorzystywane są głównie przy okazji imprez plenerowych - pikników firmowych oraz imprez integracyjnych. Dysponujemy bardzo bogatym zapleczem atrakcji pneumatycznych, przeznaczonych zarówno dla dzieci jak i starszych uczestników imprez. "Dmuchańce" oprócz swoich walorów estetycznych dają możliwość przeprowadzania wielu konkurencji team buildingowych.